YANGıN ÇıKış KAPıSı TEMEL AçıKLAMASı

Yangın Çıkış Kapısı Temel Açıklaması

Yangın Çıkış Kapısı Temel Açıklaması

Blog Article

Yangın Merdiveni Kapısı Ne Olmalı? Yangın Merdiveni Kapısı olarak da adlandırılan Yangın Bapları insanların bir tehlike simultane kolayca ve hızla yangın merdivenine ulaşarak oradan tahliye olmalarını esenlayacak mimarida olmalıdır.

Göksu Kapı aracılığıyla üretilen Yangına Dayanıklı Kapı modellerinden birisine mevla edinmek, projenize müsait boyutlarda ve özelliklerde Yangın Kapıları yardımıyla emin mekanlar oluşmasına katkı uydurmak ciğerin İletişim metnine tıklayarak yahut sol altta Whatsapp butonuna dokunarak mütehassıs personelimiz ile müdrike mesajlaşabilirsiniz.

Yangın bapsı Osmaniye siparişinizden önce bu durumları incelediğinizden tehlikesiz olmanızı tavsiye ederiz. 

Yangın bapsı kilidi bapların en önemli aksesuarlarından biridir. Kapının spontane kapanmasının arkası sıra kilit devreye girer ve esrar ile ısının karşı tarafa geçmesini önleyecek önlemi kızılır. Bu önlem bapnın sıkı hummalıya kapanmasını sağlamlamaktır.

Sevimli Emniyetliği Mizan: Kapılar insanoğluın tehlikeli bir yerı gayrimeskûnaltmasında kilit rol oynar. Bu bakımdan kapılar hayat emniyetliğini korumada nispeten önemli bir konuma sahiptir.

çizgi özelliği yangına karşı dayanıklı olması olan ve yangının çok etkili sıcaklıklara karşı mukavim olarak insanların güvenli kaçışını sağlayıcı yangın merdiveni kapısı tamamen yangın simultane binayı terk geçirmek bağırsakin kullanılmalıdır. Gayrı nedenler dâhilin içmek yahut yangın merdiveni kapkaloriı önüne engeller etkilemek, yangın kapısına giden koridoru abes malzemeler ile doldurmak, Yangın Merdiveni Kapısı ihtiyaç çabucak kapıya ulaşılmasını zorlaştıracaktır.

Yangın merdivenlerinin kapasite ve sayı bakımından en az yarısının elden çatı dışına açılması gerekir.

Özellikle santimantal ve kibar materyallerin olduğu odaların baplarının katiyen yangına dayanıklı maddelerden üretilmiş olması gerekir.

Yangın merdiveni bapsı, yamanı ve ısıyı minimum düzeye indirir. Havayı değişmez özelliği sebebiyle alevlerin denetleme altına kırmızıınmasında destek olur ve yangının yayılmasını engeller.

Yangın bapsı fiyatları dair önemli bir gözcü da, nitelikli bir yangın kapısının elan faziletli bir fiyatla satın hileınmasının uzun vadede elan iktisadi olabileceğidir. Çünkü birinci sınıf bir yangın kapısı, yangın sırasında daha uzun müddet dayanır ve henüz az onarım gerektirir.

Bu önlemler kapsamında müstelzim noktalarda belirli bir süre ısı ve yalım intikaline direnebilecek Yangın Bapları kullanılır.

Baplarda kullanılan yaylı menteşeler yangın kapılarının devamlı kapalı kalmasını sağlamlar.

Kaliteli malzemelerden üretilen yangın merdivenleri, ihtiyaç halinde binadaki kişilerin tahliyesini sağlamlayacak ve gerektiğinde müdahale ekiplerinin bu yoldan binaya girizgâhine yardımcı olacaktır.

 60dk ve 120dk kabilinden ortalama dayanaklılık seviyelerinde üretilen modeller yeğleme edilen modellerdir. Firmamızı arayarak camlı yangın kapısı modelleri karşı marifet alabilir showroomumuzu ziyaret edebilirsiniz. 

Report this page